دوشنبه ۰۲ بهمن ۱۳۹۶
berooz
۲۳:۴۰:۵۲
بیانیه سازمان بسیج کارگری فارس به مناسبت نه دی
قرار مار در راهپیمایی بزرگ نه دی در سراسر استان فارس و کل کشور
ایرانیان بیش از 2.5 برابر استاندارد جهانی قند مصرف می‌کنند/ از هر 9 نفر یک نفر مبتلا به دیابت است
کارشناس تغذیه دانشگاه علوم پزشکی شیراز:
نظرسنجی
مهم ترین مشکل توسعه سرمایه گذاری در صنعت استان فارس کدام است؟
همراهی نکردن بانکها و سود بالای وام ها
عدم امنیت سرمایه گذاری
عدم میل و رغبت سرمایه گذاری
فراهم نبودن زیرساخت های مدیریتی
مقاله
«ابد و یک روز»
کمیسر «روستایی» متهم می کند
bolet«ابد و یک روز»
آیا پیامبر واقعا امی بود؟
در آستانه عید سعید مبعث
boletآیا پیامبر واقعا امی بود؟
dotشیوع آنفولانزای مرغی ۲۷۰۰ کارگر را بیکار کرد
شیوع آنفولانزای مرغی ۲۷۰۰ کارگر را بیکار کرد
تنها از ابتدای سال ۱۳۹۶ تا به حال ۳۰۰ واحد مرغ تخم‌گذار تعطیل شده است. واحدهای باقی مانده نیز با کمتر از نصف ظرفیت‌ کار می‌کنند و احتمال تعطیلی آن‌ها هم مطرح است. هریک از این واحد‌ها به طور متوسط ۲۰ تا ۲۵ کارگر به ازای هر ۱۰۰ هزار مرغ تخم‌گذار دارند.
مدیرعامل شرکت واسپاری آتیه صبا خبر داد؛
dotتحویل ۵۰۰ دستگاه خودرو به بازنشستگان کشوری
تحویل ۵۰۰ دستگاه خودرو به بازنشستگان کشوری
به گفته مدیرعامل شرکت واسپاری آتیه صبا وابسته به صندوق بازنشستگی کشوری تاکنون ۵۲۰ دستگاه خودرو به بازنشستگان ثبت نام کننده در طرح فروش اقساطی خودرو در تهران و سایر استان های کشور تحویل شده است./بسیج کارگری:لازم به ذکر است که سازمان بسیج کارگری نیز در حال واگذاری خودرو با شرایط آسان به کارگران می باشد برای اطلاع از جزئیات طرح به کانال تلگرامی kousar132@ وارد شوید.
مدیر کل فنی صندوق بازنشستگی:
dotهمسان‌سازی حقوق بازنشستگان/ اولویت با مستمری‌بگیران با حقوق زیر 2 میلیون
همسان‌سازی حقوق بازنشستگان/  اولویت با مستمری‌بگیران با حقوق زیر 2 میلیون
مدیرکل صندوق بازنشستگی کشوری می‌گوید: اولویت با بازنشستگانی است که زیر دو میلیون تومان دریافتی دارند.
dotسرمایه‌گذاری راهگشای رونق اقتصادی استان فارس است
سرمایه‌گذاری راهگشای رونق اقتصادی استان فارس است
معاون اتاق بازرگانی شیراز گفت: در شرایط کنونی، سرمایه‌گذاری راهگشای رونق اقتصادی استان فارس است و مسئولان باید در این زمینه اهتمام جدی داشته باشند و از نگاه شعاری و حرکت‌های جزیره‌ای بپرهیزند.
dotصادرات صنایع غذایی ایران ۲۶ درصد افزایش یافت/نبود برندسازی علت عدم موفقیت فارس در بازار خلیج فارس/صادرات سیمان و فولاد از استان فارس
صادرات صنایع غذایی ایران ۲۶ درصد افزایش یافت/نبود برندسازی علت عدم موفقیت فارس در بازار خلیج فارس/صادرات سیمان و فولاد از استان فارس
مدیرکل دفتر صنایع غذایی و دارویی وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: 59 درصد صادرات صنایع غذایی و آشامیدنی ایران به کشور عراق و 20 درصد به کشور افغانستان انجام می‌شود.
dotرئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان فارس گفت: بزرگ‌ترین موانع تولید واحدهای صنعتی فارس کمبود نقدینگی، بالا بودن نرخ سود تسهیلات بانکی و معوقات بانکی است.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان فارس گفت: بزرگ‌ترین موانع تولید واحدهای صنعتی فارس کمبود نقدینگی، بالا بودن نرخ سود تسهیلات بانکی و معوقات بانکی است.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان فارس گفت: بزرگ‌ترین موانع تولید واحدهای صنعتی فارس کمبود نقدینگی، بالا بودن نرخ سود تسهیلات بانکی و معوقات بانکی است.
dotجزئیات وام مسکن بانک ملی
جزئیات وام مسکن بانک ملی
در حالي تاکنون تنها بانک مسکن نسبت به پرداخت وام در حوزه مسکن اقدام مي‌کرد که از اين پس با ورود بانک ملي امکان دريافت تسهيلات از طريق خريد اوراقي گواهي حق تقدم، استفاده از وام مسکن از انحصار خارج مي شود.
در دیدار با هزاران نفر از مردم قم عنوان شد؛
dotتحلیل جامع رهبر معظم انقلاب اسلامی از وقایع اخیر، توصیه‌های مهم به مسئولان و تشکر از ملت
تحلیل جامع رهبر معظم انقلاب اسلامی از وقایع اخیر، توصیه‌های مهم به مسئولان و تشکر از ملت
به مناسبت سالروز قیام ۱۹ دی ۱۳۵۶، هزاران نفر از قشرهای مختلف مردم قم، صبح امروز با رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار کردند. در این دیدار حضرت آیت الله خامنه ای، رهبر معظم انقلاب اسلامی تحلیل جامعی از وقایع اخیر کشور ارائه کرده اند و ضمن توصیه های مهمی که به مسئولان کشور داشته اند، تشکر ویژه ای هم از ملت ایران کرده اند.
در دیدار از نخبگان مطرح شد :
dotنخبه لاستیک بارز تکنولوژی ساخت تیغه تیتانیوم برش را بدست آورده است
نخبه لاستیک بارز تکنولوژی ساخت تیغه تیتانیوم برش را بدست آورده است
افضلی اذعان کرد : طرح جدیدی را داریم که در دنیا بی نظیر است . ان هم تولید تیغه تیتانیوم دستگاه های برش است ، این تیغه در صنعت هواپیمایی استفاده می شود و با توجه به اینکه کلیه دستگاه های موجود در لاستیک بارز آلمانی هستند اما همین کشور نیز تکنولوژی ساخت تیغه برش تیتانیومی را نداشت اما کارخانه بارز کرمان که هر ماه باید هزینه گزافی جهت خرید این تیغه را می پرداخت ، اکنون توسط نخبگان بسیجی اش تکنولوژی ساخت ان را به دست آورده است .
مدیرکل امداد امام خمینی (ره) فارس خبرداد:
dotتوزیع ۱۲۵ میلیارد تومان اعتبار برای اشتغالزایی مددجویان
توزیع ۱۲۵ میلیارد تومان اعتبار برای اشتغالزایی مددجویان
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) فارس از توزیع ۱۲۵ میلیارد تومان اعتبار اشتغال در میان مددجویان کمیته امداد استان خبر داد.
dotهمایش 9 دی در کارخانه لاستیک سازی دنا
همایش 9 دی در کارخانه لاستیک سازی دنا
این همایش در تالار کارخانه دنا در تاریخ 10/10/96 در ساعت 15 بعداز ظهر با سخنرانی سردار کریمی برگزار شد.در این جلسه حجت الاسلام میری، مهندس پرهیزگار مدیر عامل کارخانه دنا ،سرهنگ حمیدی،آقای فرشیدیان مسئول انجمن صنفی کارگران،فرماندهان حوزه های کارگری ،جمعی از مدیران عامل کارخانجات تولیدی استان و جمعی از فرمانهان پایگاههای ببسیج کارگری و دیگر بسیجیان حضور داشتند.
در شهرک صنعتی شیراز
dotجشنواره صالحین سازمان بسیج کارگری استان فارس برگزار شد
جشنواره صالحین سازمان بسیج کارگری استان فارس برگزار شد
جشنواره صالحین بسیج کارگری فارس با حضور سردار کریمی مسئول بسیج کارگری کشور در سالن علم و فناوری شهرک صنعتی شیراز برگزار شد.لاستیک سبز کارخانه دنا با نمایندگی مهندس متشرعی حائز رتبه اول جشنواره صالحین،مهندس بیگدل از پتروشیمی شیراز رتبه دوم و برادر غلامی از کارخانه سیمان فیروزآباد رتبه سوم را بدست آوردند و برادران بوستانی، دبیری و مختاری فرماندهان حوزه های کارگری امامت ناحیه احمدابن موسی(علیه السلام) شیراز،آباده و زرقان به عنوان فرماندهان برتر حوزه های کارگری انتخاب شدند.
سازمان بسیج کارگری کشور همزمان با سالروز حماسه بزرگ 9 دی بیانیه ای صادر کرد.
dotبیانیه سازمان بسیج کارگری کشور به مناسبت 9 دی
حادثه ی ۹ دی یک حادثه ماندنی در تاریخ ماست. مقام معظم رهبری (مد ظله العالی)
گزارشی از هشتمین سالگرد بزرگداشت حماسه نهم دی در پایتخت؛
dotآیت‌الله اراکی: دشمن بار دیگر قصد ایجاد فتنه در بین ملت ایران دارد/ اعلام انزجار مردم از اپوزیسیون داخلی و خارجی در همایش بزرگ 9 دی/ حضور پرشور اقشار مختلف مردم در مصلای تهران
آیت‌الله اراکی: دشمن بار دیگر قصد ایجاد فتنه در بین ملت ایران دارد/ اعلام انزجار مردم از اپوزیسیون داخلی و خارجی در همایش بزرگ 9 دی/ حضور پرشور اقشار مختلف مردم در مصلای تهران
مراسم پاسداشت حماسه نهم دی‌ماه با حضور پرشور و منسجم اقشار مختلف مردم در مصلای امام خمینی (ره) تهران آغاز شد.
dotحضور مردم در ۹ دی نقشه‌های استکبار جهانی را نقش برآب کرد
حضور مردم در ۹ دی نقشه‌های استکبار جهانی را نقش برآب کرد
فرمانده سپاه فجر استان فارس گفت: تجمع بزرگ ملت انقلابی ایران در این روز تاریخی حجت را بر فتنه‌گران که طرح براندازی انقلاب اسلامی را داشتند، تمام کرد و نقشه‌های استکبار جهانی را نقش بر آب کرد.
تازه ها